Oferta ditore me 50-90% ULJE në Shqipëri
fshih

Posta elektronike është mënyra më e mirë për të marrë Ofertat ditore.

Depilim trupi komplet 2500lek + heqje vetullash falas + heqje mustaqesh falas vetëm te Parukeri Estetike Ledi's

2500L
Jo më
e disponueshme
Vlerë
5000L
Ulje
50%
Ju kurseni
2500L
Ulja përfundoi në:
00:00
13/06/12
41 shitur
Oferta është aprovuar!
Aprovuar në 13:16 me 1 shitje

Termat dhe kushtet

Mund të përdoret vetëm një kupon për person.

Blini sa kuponë të dëshironi dhe dhurojani ato miqve tuaj.

Kuponi është i vlefshëm për gjashtë muajve nga dita e blerjes.

Ju ftojmë të konsultoheni me Ledis 069 63 49 402 për çdo pyetje lidhur me shërbimin.

Ju kujtojmë se çmimi me zbritje mund të përfitohet vetëm nëse pajiseni me kuponin që lëshohet nga LAL.AL!

Pajisuni me kuponin përdoreni atë gjatë tre muajve të ardhshëm

Pikat kryesore

Këtë javë me anë të kuponëve në LAL.AL! mund të përfitoni ofertën për depilim trupi komplet 2500Lek + falas heqje vetullash + falas heqje mustaqesh vetëm te Parukeri Estetike Ledi’s

Në Parukeri Estetik Ledi’s do të gjeni shërbime dhe produkte të ndryshme dhe të një cilësie të lartë.Kompania

Parukeri Estetike Ledi's

Rr. Bardhyl
Tirane

Trego hartën më të madhe

Te Parukeri Estetike Ledi’s do të gjeni shërbime të shumta me produkte cilësore.(Ardeco ) .

Me një staf të kualifikuar dhe eksperience shumë vjeçare në këtë fushë.

Gjithashtu, kanë frekuentim të rregullt në seminare të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Disa nga shërbimet qe do te gjeni:

 • Prerje
 • Krehje
 • Lyerje Flokësh
 • Nuse
 • Stilim
 • Makiazh
 • Trajtim fytyre dhe trupi
 • Masazh për femra & për meshkuj
 • Depilim
 • Thonj me tipsa dhe xhel
 • Manikyr pedikyr
  Etj.

Për informacione të mëtejshme telefononi në numrin: +355 69 63 49 402