Oferta ditore me 50-90% ULJE në Tiranë
fshih

Posta elektronike është mënyra më e mirë për të marrë Ofertat ditore.

Masazh relaksues për meshkuj 60 minuta per 2500Lek te Parukeri Estetike Merita

2500L
Jo më
e disponueshme
Vlerë
4000L
Ulje
38%
Ju kurseni
1500L
Ulja përfundoi në:
00:00
14/08/12
3 shitur
Oferta është aprovuar!
Aprovuar në 21:03 me 1 shitje

Termat dhe kushtet

 • Oferta është e vlefshme vetëm për klientët LAL.AL!
 • Për të përfituar ofertën duhet të blini kuponin.
 • Blini sa kuponë të dëshironi dhe dhurojani ato miqve tuaj.
 • Kuponi është i vlefshëm për tre muajt nga dita e blerjes.
 • Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni ne info@lal.al në 04222 8556 ose në LiveChat


Pikat kryesore

Jeni të lodhur nga rutina e përditshme dhe doni të relaksoni muskujt tuaj. Këtë do ta gjeni te Parukeri Estetike Merita.

 • Masazh relaksues për meshkuj 60 minuta vetëm 2500Lek.

Një oferte që vërtet nuk duhet humbur, ku do të gjeni jo vetёm qetёsinё e plotё tё trupit por edhe relaksin e mёndjes.

Masazhi synon tё zbusё dhe qetёsojё tё gjithё zonat e tendosura tё trupit, shkak i tё cilave ёshtё lodhja fizike si dhe stresi i zhurmave.

Terapia me muzikё relaksuese dhe vajra esencialё, krijon sinergji me masazhin duke shumfishuar efektin e tij.

Blini kuponin para se oferta te skadoj.Kompania

Merita Parukeri Estetikë

Rr e Durrësit 200 metra nga ish ambasada Jugosllave Tiranë

Trego hartën më të madhe

Te Merita Parukeri Estetikë do të gjeni shumëllojshmëri shërbimesh dhe produktesh.

 • Ndër të tjera mund të përmendim:
 • Prerje
 • Krehje
 • Lyerje
 • Makiazh
 • Stilim
 • Extension
 • Trajtim Fytyre për femra dhe për meshkuj
 • Trajtim Trupi për femra dhe për meshkuj
 • Qerpik Extension 6 mujor
 • Nuse
 • Thonj me xhel me akrilik
 • Depilim
 • Kurse
 • Produkte të ndryshme profesionale