Oferta ditore me 50-90% ULJE në Tiranë
fshih

Posta elektronike është mënyra më e mirë për të marrë Ofertat ditore.

Pushime në Kroaci, Hotel me 4yje në buzë të detit në Makarska Riviera, mëngjesi + dreka ose darka përfshirë, duke filluar nga 26000Lek për dy persona

26000L
Jo më
e disponueshme
Vlerë
45000L
Ulje
42%
Ju kurseni
19000L
Ulja përfundoi në:
00:00
20/09/12
6 shitur
Oferta është aprovuar!
Aprovuar në 10:49 me 1 shitje

Termat dhe kushtet

 • Oferta është e vlefshme vetëm për klientët LAL.AL!
 • Për të përfituar ofertën duhet të blini kuponin.
 • Oferta është e vlefshme për muajin Shtator dhe Tetor.
 • Blini sa kuponë të dëshironi dhe dhurojani ato miqve tuaj.
 • Kuponi është i vlefshëm për dy muajt nga dita e blerjes.
 • Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni ne info@lal.al në 0424 700 63, 069 677 0667 ose në LiveChat


Pikat kryesore

Jeni gati për ca pushime extra? Si thoni për një fundjavë në Kroaci? Po në qoftë se koha ju lejon pse mos të shijoni një javë të plotë në një nga rivierat më të bukura në botë, dhe vetëm dy hapa larg shtëpisë. Pushime në “Makarska Riviera” Kroaci për një fundjavë ose për 5netë/6ditë në hotel me 4yje, bë buzë të detit dhe në rrëze të malit, për një pamje që do ju lërë me gojë hapur.

Çfarë është e përfshirë në çmim?

 • Në çmim përfshihen:
  • Akomodimi në Hotel “Galeb” për dy ose pes netë, në bazë të kuponit të blerë.
  • Mengjesi në hotel
  • Dreka ose darka me bazë peshku të freskët.
  • Duhet të na komunikoni datat e udhëtimit për të verifikuar disponibilitetin e hotelit.
  • Kuponi është i vlefshëm për prenotime në Shtator ose Tetor.

Çfarë nuk është e përfshirë në çmim?

 • Në çmim nuk përfshihet:
 • Udhëtimi
 • Udhëtimi duhet bërë me makinë personale dhe rruga nga Tirana zgjat rreth 10 orë, duke përfshirë ndalesa të shkurtra për kafe në Budva dhe Dubrovnik.
 • Këshillohet makinë personale pasi hoteli ndodhet në fillim të Marska Riviera. Gradac, plazhi i parë i rivierës, ndhodhet 3KM larg hotelit dhe për të shijuar plazhet e ndryshme te rivierës këshillohet spostimi me makin personale.
 • Klikoni butonin Bli! për të blerë kuponin me një nga mënyrat e mëposhtme:
  • Duke paguar online me Kartë Krediti / Debiti / Paypal. Në këtë rast kuponin e gjeni në seksionin Kuponët e mi
  • Duke paguar online me EasyPay. Në këtë rast kuponin e merrni me email.
  • Duke paguar me transfertë bankare në Raiffeisen Bank. Në këtë rast kuponin e merrni me email.
  • Duke paguar me korrier (nr Korrierit: 069 677 0667). Në këtë rast kuponin e dorëzon korrieri.

Kompania

Galeb
++385 (0)20 677 513
website

Gornja Baćina
20340 Ploče
Hrvatska

Trego hartën më të madhe

Makarska Riviera është pjesë e bregdetit Kroat në detin Adriatik, rreth 60 kilometra e gjatë dhe vetëm pak kilometra e gjërë, e shtrydhur midis detit dhe malit të lartë Biokovo. Klima me diell dhe plazhet e gjatë e bëjnë këtë rajon një destinacion të famshëm turistik. Disa nga qytet më të famshëm të rivierës janë: (klikoni për të lexuar më shumë në Wikipedia)
Brela, Baška Voda, Promajna, Krvavica, Bratuš, Bast, Makarska, Tučepi, Podgora, Drašnice, Igrane, Živogošće, Drvenik, Zaostrog, Podaca , Brist, Gradac

Shikoni këtë video për më shumë mbi Hotelin: