Oferta ditore me 50-90% ULJE në Shqipëri
fshih

Posta elektronike është mënyra më e mirë për të marrë Ofertat ditore.

Trajtim anti-akne me metodë natyrale (mikrokirugji dhe terapi me dritë/light therapy) për 9.600Lek në vend të 20.000Lek te Qendra e Mjekësisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”®

9600L
Jo më
e disponueshme
Vlerë
20000L
Ulje
52%
Ju kurseni
10400L
Ulja përfundoi në:
00:00
03/10/12
3 shitur
Oferta është aprovuar!
Aprovuar në 20:34 me 1 shitje

Termat dhe kushtet

 • Oferta është e vlefshme vetëm për klientët LAL.AL! të cilët pajisen me kuponin e ofertës.
 • Për të përfituar ofertën duhet të blini kuponin.
 • Blini sa kuponë të dëshironi dhe dhurojani ato miqve tuaj.
 • Kuponi është i vlefshëm për dy muaj nga dita e blerjes.
 • Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni ne info@lal.al në 0424 700 63, 069 677 0667 ose në LiveChat


Pikat kryesore

Qendra e Mjekësisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”® ofron trajtimin e akneve me një teknologji të avancuar dhe në një nga klinikat e vetme të cilat ofojnë trajtimin e akneve me metodë natyrale si metoda alternative të trajtimeve tradicionale me BOTOKS.

Oferta me anë të kuponëve LAL.AL! nga Qendra e Mjekësisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”® është si më poshtë:

Trajtim anti-akne me metodë natyrale (mikrokirugji dhe terapi me dritë/light therapy) për 9600Lek në vend të 20000Lek.

Në çmim është e përfshirë:

 • Dy seanca trajtimi Anti-Akne me garancinë e një efekti të menjëhershëm
 • Konsulencë në distancë (në skype) ose në klinikë për tratjtimin e ofruar.
 • Oferta është të gjithë klientët LAL.AL që pajisen me kuponin dhe trajtimi kryhet te klinika në Durrës në adresën e mëposhtme:
 • Sheshi Taulantia (ish-Vollga), Durrës
 • Mjafton të kontaktoni me klinikën dhe do ti thoni larg përgjithmonë akneve.
 • Klikoni butonin Bli! për të blerë kuponin me një nga mënyrat e mëposhtme:
  • Duke paguar online me Kartë Krediti / Debiti / Paypal. Në këtë rast kuponin e gjeni në seksionin Kuponët e mi
  • Duke paguar online me EasyPay. Në këtë rast kuponin e merrni me email.
  • Duke paguar me transfertë bankare në Raiffeisen Bank. Në këtë rast kuponin e merrni me email.
  • Duke paguar me korrier (nr Korrierit: 069 677 0667). Në këtë rast kuponin e dorëzon korrieri.

Kompania

Mjekësi Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”®
+355 69 5 22 47 57

Albania
Durrës
Sheshi Taulantia (ish-Vollga),
Qendra Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”®

Trego hartën më të madhe

Vizioni i Qendrës së Mjeksisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”® është një shoqëri ku të gjithë janë të shëndetshëm dhe të bukur.
Misioni i Qendrës së Mjeksisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”® është zhvillimi i plotë i modelit të Mjeksisë Estetike Integrative dhe të Personalizuar dhe përhapja e tij graduale në Shqipëri dhe më gjerë.
Profesionalizmi i lartë, etika dhe konfidencialiteti janë vlerat themelore që promovon Qendra e Mjekësisë Estetike “Dr APETRI Health & Beauty”. Synimi bazë i mjekëve dhe gjithë personelit tonë të kualifikuar është ofrimi i shërbimeve me standartet më bashkëkohore dhe përmirësimi i vazhdueshëm i cilësisë.
Klinika realizon këto shërbime:

 • Injeksione BOTOKS
 • Në qendrën “Dr APETRI”® procedura e injektimit kryet nga mjekë të trajnuar pranë klinikave prestigjioze të mjeksisë estetike të Munich-ut, Gjermani dhe të certifikuar për të ofruar këtë shërbim. Qendra “Dr APETRI”® përdor vetëm produktin origjinal BOTOX A® të kompanisë prestigjioze ALERGAN INC dhe u rekomandon klientëve të vet që për çdo injektim me botoks, të sigurohen se produkti i përdorur është BOTOX A® si një produkt plotësisht i sigurt dhe i besueshëm.
 • Mezoterapi e fytyrës, qafës dhe bustit
 • Përveç trajtimeve tradicionale me botoks dhe fillers, qendra “Dr APETRI”® aplikon një prej trajtimeve më bashkëkohore – mezoterapinë me produkte të kombinuara. Rezultatet e kësaj metode trajtimi janë mahnitëse dhe manifestohen nëpërmjet përmirësimit të nutricionit, elasticitetit dhe shëndetit të përgjithshëm të lëkurës.
 • Mezoterapi anti-celulit
 • Injeksione me FILLERS
 • Trajtime rigjeneruese të lëkurës
 • Qendra “Dr APETRI”® ofron trajtime të fytyrës me kremëra mjeksorë me përmbajtje acidi hialuronik, trajtim abraziv me derma roller dhe peeling profesional.
 • Diagnostikë e kompjuterizuar e lëkurës
 • Nëpërmjet pajisjes “Soft plus”, qendra “Dr APETRI”® mundëson diagnostikën e kombinuar të lëkurës në programet kundër plakjes (anti aging) në parametrat hidratim, elasticitet, yndyrë dhe aciditet. Pajisja lejon diagnostikë të lëkurës së duarve, nishaneve, nollave në fytyrë dhe shumë aplikacione të tjera. Ky shërbim ofrohet falas për klientët e rregullt të qendrës.
 • Dr. Shk. Mjek. Luminita APETRI
 • Dr Apetri drejton Qendrën e Mjeksisë Estetike “Dr Apetri Health & Beauty”. E diplomuar pranë Universitetit të Mjeksisë dhe Farmacisë “Iuliu Hatieganu” në Cluj-Napoca, Rumani. Gjatë vitit 2009 specializohet në estetikë mjeksore dhe stomatologji estetike pranë disa prej klinikave më të njohura të fushave përkatëse në Munich, Gjermani. Ka marrë pjesë dhe referuar në konferenca kombëtare dhe ndërkombëtare. Prej vitit 2007 mban gradën shkencore “Doktor në Mjeksi”.

Qendra Estetike “MedSpa de la Mer”
Sheshi Taulantia (ish-Vollga), Durrës

Cel: +355 69 5 22 47 57
Cel: +355 69 38 1 06 08
E-mail: Dr.Apetri@yahoo.com
E-mail: LAPETRI1@yahoo.com

Oferta është e vlefshme për 2 muaj.